HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Üstün Makina Sanayi, 1970 yılında Halil Üstün tarafından İstanbul’da kurulmuştur. İlk olarak Hasköy’de bir sanayi atölyesinde başlayan üretim faaliyetlerimiz zaman içerisinde üretimimizin ve satışlarımızın artmasıyla fabrikalaşma sürecine girilmiştir.
90’lı yıllarda bir marka haline gelmeye başlayan firmamız yurtiçi satışlarının yanında ihracatlarını da bir hayli arttırarak globalleşme yolunda önemli adımlar atmıştır. Düşük maliyet ve yüksek kalite politikalarıyla Çivi Üretim Makineleri ve Tel İşleme
Makineleri sektöründe ülkenin en önde gelen firmalarından bir tanesi olmuştur.2000’li yıllara gelindiğinde, Üstün Makine Sanayi 25’in üstünde ülkeyle ihracat yapan, global bir marka olmuştur. Yaklaşık 50 yıllık tecrübemizle her gün bir önceki günden
daha verimli çalışmak hedefiyle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sektörümüze öncülük etmeye devam etmekteyiz.

ANA İLKELERİMİZ

Müşteri odaklı çalışırız.

İşimizi ilk seferde doğru yaparız.

Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız.

Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz.profesyonel çözümler üretiriz.

MİSYONUMUZ  

Müşterilerimizin iş hedeflerini gerçekleştirme süresince rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir makine imalat firması olmak.

VİZYONUMUZ

Makine imalat sektöründe, ulusal bir marka olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Son kullanıcıya varana dek, müşterimiz konumundaki herkesin, mevcut ve gelecekteki istek ve ihtiyaçlarını mümkün olan en üst seviyede karşılayacak kalitede ürünleri;
 

Daha düşük fire ile

Daha düşük maliyetle,

Mümkün olan en kısa sürede,

Sağlam ve sürekli gelişen bir kalite sistemi ile

Temiz, düzenli ve güvenilir bir çalışma ortamında,

Karşılıklı sevgi, saygı, sürekli gelişme ve eğitim temelleri üzerine oturmuş kurum kültürüne sahip gayretli çalışanlarımızla gerçekleştirmek,

Modern işletmecilik anlayışımızla sağladığımız güveni her geçen gün artan bir seyirle sürdürebilmektir.

Güncel Haberler
  • 05 Kasım 2018 Siirt Organize Sanayi Bölgesinde, Kuzu Yapı İnşaat Madencilik Turizm Enerji Elektrik Üretim Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafımızdan faaliyete geçirilmiştir.
  • 02 Ocak 2017 Üstün Makine Ailesi olarak herkese yeni yılında mutluluklar dileriz..
  • 03 Kasım 2016 KOSGEB kredi desteği sayesinde Yerli malı belgeleri alınmış İTO ve benzeri odaların cebinede bir miktar para girmiş oldu..
  • 03 Kasım 2016 Libyanın Tobruk Kentinde ÜSTÜN MAKİNE tarafından 5 tonluk üretim tesisi üretime girmiştir. Şuan aktif olarak tesisimiz çalışmaktadır.
  • 26 Ocak 2016 Tel, günümüzde hemen her yerde kullanılan, genellikle dairesel kesitli bir mamuldür. Telin en çok kullanıldığı, iletken ve direnç telleri, müzik aletleri ve ambalaj sanayi telleri v.b. gibi alanlar dısında, yay, perçin, çivi, elektrot, zincir, iğne, halat v.b. imalatta da yarı mamul olarak değerlendirildiği görülmektedir.